Предмет: История, автор: wrthux5ws

Уявіть себе спартанським хлопчиком(дівчинкою). Що вас найбільше вражає у вихованні хлопчиків(дівчаток)? Що б Ви не хотіли пережити на їхньому місці? Що б взяли за приклад у своє самовиховання? (я мальчик если что) ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 10 БАЛОВ!!!

Ответы

Автор ответа: ukrainkavafelka
1

Ответ:

Виховання в спартанському дусі може бути вражаючим своєю відмінністю та суворістю. Що стосується позитивного враження, то спартанське виховання надихає сміливістю, мужністю та силою, формуючи відданість та вміння працювати в команді.

Однак, на їхньому місці, я б не хотів пережити жорсткості та безжальності, які характеризували спартанське виховання. Сувора дисципліна, навантаження та нещадність у вихованні можуть створювати надмірний стрес та відчуття недостатньої підтримки, а також обмежувати можливості розвитку особистості.

Спартанці ставилися до хлопчиків дуже серйозно, вкладаючи в їхнє виховання велику увагу та зусилля. Вони вірили в те, що тільки сильні та витривалі чоловіки можуть стати відмінними воїнами та оборонцями держави. Тому вже змалку хлопчиків піддавали жорсткому вихованню, вчителями для них були воїни, а тренування здійснювалися в умовах постійної війни.

Діти змушувалися вчитися бути міцними, витривалими, дисциплінованими і вмілими воїнами. Іноді це включало суворі методи фізичного та психологічного впливу для формування в них силу та витривалість. Однак, цей підхід був дуже відмінним від більшості інших виховних систем свого часу, де дітей ставили у більш обережне та лагідне середовище.

Объяснение:

Автор ответа: skitti1327
1

Ответ:Дивує те, що з дитинства хлопців готують до того, щоб стати воїнами.А дівчат з 7 років вчать наглядати за дітьми.Хлопчики крали їжу, через те, що їжу яку їм давали була несмачною.На свято Артеміди хлопчиків били палицями в честь свята. Вони не повинні були кричати або плакати. Все переносилося мовчки. Так їх привчали терпіти біль, не боятися ран і крові. Багато з них при цьому вмирали

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: genad13