Предмет: Физика, автор: daarria

тіло масою 10 кг піднімають рівноприскорено. за 2 с швидкість тіла змінилась від 2 м/с до 8 м/с. знайдіть вагу тіла​

Ответы

Автор ответа: eekleret
0

Ответ:

Вага тіла може бути знайдена за допомогою другого закону Ньютона:

F = m * a

де F - сила, m - маса тіла, a - прискорення.

Знаючи прискорення, можемо знайти силу, яка діє на тіло:

a = (v - u) / t

де v - кінцева швидкість, u - початкова швидкість, t - час.

Підставляючи дані в цю формулу, отримуємо:

a = (8 м/с - 2 м/с) / 2 с = 6 м/с²

Тепер можемо знайти вагу тіла:

F = m * a

F = 10 кг * 6 м/с² = 60 Н

Отже, вага тіла дорівнює 60 Н.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: wilkoss