Предмет: Математика, автор: barabassofia65

4 задачі на пропорції​

Ответы

Автор ответа: aknepovezlo
0

Ответ:

Задача 1:

  Якщо 5 кг цукру коштує 100 грн, скільки коштує 1 кг цукру?

 

  Розв'язок:

  Якщо 5 кг = 100 грн, то 1 кг = 100 грн / 5 = 20 грн.

Задача 2:

  Автомобіль проїжджає 150 км за 3 години. Яка швидкість автомобіля?

  Розв'язок:

  Якщо 150 км = 3 год, то швидкість = 150 км / 3 год = 50 км/год.

Задача 3:

  Якщо 4 робітники можуть побудувати будинок за 12 днів, скільки днів знадобиться 6 робітникам, щоб побудувати такий же будинок?

  Розв'язок:

  Якщо 4 робітники = 12 днів, то 6 робітників = (4 * 12) / 6 = 8 днів.

Задача 4:

  Якщо 30 студентів можуть заповнити аудиторію, скільки аудиторій знадобиться для 120 студентів?

  Розв'язок:

  Якщо 30 студентів = 1 аудиторія, то 120 студентів = 120 / 30 = 4 аудиторії.

Пошаговое объяснение:


barabassofia65: дуже вам дякую! ви мене врятували
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: sima020509
Предмет: Қазақ тiлi, автор: street8