Предмет: Математика,
автор: barabassofia65
4 задачі на пропорції
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Задача 1:
Якщо 5 кг цукру коштує 100 грн, скільки коштує 1 кг цукру?
Розв'язок:
Якщо 5 кг = 100 грн, то 1 кг = 100 грн / 5 = 20 грн.
Задача 2:
Автомобіль проїжджає 150 км за 3 години. Яка швидкість автомобіля?
Розв'язок:
Якщо 150 км = 3 год, то швидкість = 150 км / 3 год = 50 км/год.
Задача 3:
Якщо 4 робітники можуть побудувати будинок за 12 днів, скільки днів знадобиться 6 робітникам, щоб побудувати такий же будинок?
Розв'язок:
Якщо 4 робітники = 12 днів, то 6 робітників = (4 * 12) / 6 = 8 днів.
Задача 4:
Якщо 30 студентів можуть заповнити аудиторію, скільки аудиторій знадобиться для 120 студентів?
Розв'язок:
Якщо 30 студентів = 1 аудиторія, то 120 студентів = 120 / 30 = 4 аудиторії.
Пошаговое объяснение:
barabassofia65:
дуже вам дякую! ви мене врятували
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: lugovaiaolga760
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ba2enov
Предмет: Математика,
автор: aheevahursida
Предмет: История,
автор: sima020509
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: street8