Написати Контрольний письмовий з елементами опису місцевості
текст ніже
Широкий, як Дніпро, Хрещатик. Попід берегом на тротуарах - люди; посередині, на бруківці, - машини... Пливемо ми, линемо, викроковуємо
Хрещатиком... Праворуч - багатоповерхові будинки, схожі на величезні, кахлею обкладені груби, один на одного громадяться, угору на Печерськ
• лізучи. Ліворуч ЦУМ склом на сонці виблискує. Далі - здоровенна десятиповерхова міськрада (скільки ж то в ній людей радиться - така
велика!).
Десь за міськрадою - вежа телевізійна небо аж у космос проштрикує. Оце висота! Далі на тлі неба круглі з хрестами бані вимальовуються - то костел.
За вулицею Прорізною Хрещатик звертає праворуч і, порозсувавши будинки подалі від себе (наче збирається крикнути: «Пустіть мене, я хочу пірнути в Дніпро!»), утикається на Європейській площі у філармонію. / через ту філармонію в Дніпро не пірнає…
Та після вулиці Прорізної ми по Хрещатику далі не пішли, бо праворуч була станція метро. А метро, як ви знаєте, - це метро! І я хотів би глянути на того, хто, приїхавши до Києва з Васюківки, байдуже пройшов повз метро! (За
Ответы
Ответ:
Контрольний есе з елементами опису місцевості:
Хрещатик - головна вулиця Києва, відома своєю широтою та рухом. По тротуарах біля берега розгулюють люди, по середині бруківки - машини. Під час прогулянки по Хрещатику можна відчути плинність та рух міста.
З правого боку розташовані багатоповерхові будинки, які схожі на величезні, обкладені грубкою. Вони групуються один на одному і розтягуються вгору до печерської частини міста. Ліворуч впереду блищить на сонці скляний ЦУМ. Удаленностью видніється величезна десятиповерхова міськрада, де проводяться важливі засідання та приймаються рішення для жителів міста.
За міськрадою, на тлі неба, видніється вежа телевізійної станції, яка майже досягає неба. Це дивовижна висота, що проштрикує в небо. Над тим, темною смугою, видно круглі форми костелу з хрестами - це старовинна будівля, що додає маленький акцент серед сучасного міського пейзажу.
Хрещатик поворачує праворуч після вулиці Прорізної. Будинки починають відходити подалі від Хрещатика, якби просити про пропуск у Дніпро. У кінці Хрещатика зустрічається Європейська площа зі своєю філармонією. Все це створює особливу атмосферу місцевості, доповнюючи характер Хрещатика.
Проходження по Хрещатику було припинено, коли нам зустрілася станція метро, яка просто не може залишитися непоміченою. Той, хто приїхав до Києва з невеликого села, мусить бути вражений тим, як можна байдуже пройти повз метро, оновлену цивілізаційну конструкцію, яка є символом Києва. Метро надає додаткової можливості пересуватися по місту в зручному та швидкому транспорті.
Описані елементи потішать будь-якого гостя та жителя Києва, створюючи неповторну атмосферу місцевості та залишаючи незабутні враження.