Предмет: Химия,
автор: kuksr357
Задача 2.: Для речовини, формула якої СаSО4 і маса 272 г знайти кількість речовини та кількість молекул .
СРОЧНОООО!!!
vjk9703:
яке число атомів Оксигена?
Ответы
Автор ответа:
2
n= 272/136=2 моль
2×6,02×10^23= 12,04×10^23 молекул
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: freefaer1404
Предмет: Литература,
автор: dashasalomativa
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: arusagid1975
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним