Предмет: Химия, автор: bogdan22ok

9.(1 бал) Під час спалювання 2 моль алюмінію виділилось 547 кДж теплоти. Складіть термохімі- чне рівняння цієї реакції.​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(Al) = 2 моль

Q = 547 кДж

Найти: термохімічне рівняння - ?

Записуємо рівняння першої реакції і обчислюємо тепловий ефект цієї реакції:

2 моль                          547 кДж

4Al + 3O2 = 2Al2O3 + x кДж

4 моль                          х кДж

х = 547 * 4 : 2 = 1094 кДж

Термохімічне рівняння реакції алюмінію з киснем має вигляд:

4Al + 3O2 = 2Al2O3 + 547 кДж

Записуємо термохімічне рівняння зворотної реакції:

4Al + 3O2 = 2Al2O3 - 547 кДж  реакція ендотермічна

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: ajnurhuntugan
Предмет: Алгебра, автор: seilhantorikash