Предмет: Физика,
автор: oxanaschevel
Скільки енергії необхідно витратити для перетворення в рідкий стан 100 г платини, взятого за температури плавлення?
ответы(отдам 90 баллов)::
Q=1130 кДж
Q=113 кДж
Q=11,3 кДж
Q=1,13 кДж
Q=11300 кДж
Ответы
Автор ответа:
0
Для визначення енергії, необхідної для перетворення в рідкий стан, можна використати формулу теплового ефекту:
Q=m⋅L
Теплота плавлення для платини становить приблизно 175 кДж/кг.
Q=0.1кг⋅175кДж/кг
Q=17.5кДж
Отже, для перетворення в рідкий стан 100 г платини при температурі плавлення необхідно витратити приблизно 17.5 кДж енергії.
oxanaschevel:
ты ответы видел?....
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: ivanna28062008
Предмет: Химия,
автор: Nklinx
Предмет: Українська мова,
автор: viccadetoy
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: romabossgames
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним