Предмет: Физика,
автор: ekaterinabusa8
швидкість поширення хвилі 5м/с, а період 15,5 с. Визначте довжину хвилі
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
частота = 1/ период = 1/15,5 = 0,06 гц
Длина волны = скорость / частота = 5 / 0,06 = 83 метра.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kalinkaserdiuk
Предмет: МХК,
автор: vikakitaki0
Предмет: Химия,
автор: veronica021707
Предмет: Математика,
автор: erlanzanar69
Предмет: Физика,
автор: halimadaurova9999