Предмет: Химия,
автор: svisenkon53
помогите пожалуйста дам 100 баллов срочно!!!
Визначіть кількість йонів у розчині, що містить 1 моль нітратної кислоти, якщо ступінь дисоціації = 0,9?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Щоб визначити кількість йонів у розчині, ми можемо скористатися формулою для розрахунку кількості йонів у розчині, яка залежить від ступеня дисоціації речовини.
Кількість йонів у розчині = кількість молей речовини * ступінь дисоціації
У цьому випадку ми маємо 1 моль нітратної кислоти і ступінь дисоціації 0,9.
Кількість йонів у розчині = 1 моль * 0,9 = 0,9 моль
Отже, у розчині, що містить 1 моль нітратної кислоти при ступені дисоціації 0,9, буде міститися 0,9 моль йонів.
svisenkon53:
можешь расписать на листике ?
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: aidashxv
Предмет: Математика,
автор: frocstinka
Предмет: Литература,
автор: meredian159
Предмет: Информатика,
автор: olgary2003
Предмет: Математика,
автор: leisana38