Предмет: Физика,
автор: svitlanasidlecka9
Допоможіть Об'ем стального листа 0,024 м3. Знайдіть ширину листа, якщо довжина листа 4 м. а товщина 5 мм.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
1,2м
Объяснение:
V=a•b•c
c=V/a•b=0,024м3/4м•0,005м=0,024м3/0,02м2=1,2м
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: sivaevao
Предмет: Математика,
автор: olesak440
Предмет: Физика,
автор: margaritoleksandramo
Предмет: Литература,
автор: danisimus666
Предмет: Физика,
автор: horo2004