Предмет: История, автор: evagokun

Як у середньовіччі зберігалося натуральне господарство даю 50б

Ответы

Автор ответа: liktiny
0

У середньовіччі натуральне господарство зазвичай було основою економічної системи. У цій системі селяни працювали на земельних власників (феодалів) і забезпечували їх продовольство та інші матеріальні потреби. В обмін за свою працю на феодальних землях, селяни отримували дозвіл на користування землею та захист від феодалів.

Система натурального господарства базувалася на обміні продукції та послугами. Селяни вирощували продукти харчування, такі як зерно, овочі, фрукти, а також займались тваринництвом. Частина цих продуктів й послуг була передавана феодалам в якості податків або орендної плати, що забезпечувала економіку феодальної системи.

Селяни також виготовляли ремесельні товари, які обмінювали на інші необхідні речі і послуги, такими як одяг, посуд, інструменти тощо. Цей вид обміну також відігравав важливу роль у підтримці натурального господарства.

Зазвичай, ці сільськогосподарські господарства в межах феодальної системи були дуже автономними та самодостатніми. Селяни вирощували продукти для власного споживання, тож вони мали всі необхідні ресурси для життя без значного залучення зовнішньої торгівлі або виробництва.

У той час воно часто було важко контролювати обсяги виробництва та обороту товарів, що приводило до нерівності у розподілі ресурсів і можливих недоліків у забезпеченні потреб населення. Така система також сприяла виникненню конфліктів між феодалами та селянами, що в певних випадках призводили до повстань чи селянських бунтів.

Натуральне господарство в середньовіччі слугувало основою для економіки того часу, проте воно також мало свої недоліки. Поступово ця система почала змінюватися з появою ринкових відносин, зростанням торгівлі та розвитком міських центрів.

Автор ответа: dsyedykh61
1

Відповідь:

Натуральне господарство зберігалося завдяки таким факторам:

-Феодальна система, яка обмежувала рух і торгівлю селян і підтримувала їхню залежність від панів.

-Низький рівень розвитку суспільного розподілу праці, техніки і транспорту, що утруднював обмін товарів і послуг між регіонами.

-Релігійні та культурні традиції, які сприяли збереженню старих звичаїв і норм життя, а також зневажливому ставленню до грошей і торгівлі.

-Політична нестабільність і війни, які створювали небезпеку для торговців і мандрівників, а також руйнували інфраструктуру і міста.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: maksimsisenko34
Предмет: История, автор: romash2501