Предмет: Математика, автор: podvysockaam

Площа прямокутника =540см2,а сторона 12см.Знайди периметер прямокутника

Ответы

Автор ответа: danilenkoulia82
1

Ответ:

540÷12=45(см)-друга сторона

Р=12+12+45+45=114(см)

Пошаговое объяснение:

Автор ответа: ahodakovska598
0

Ответ:

Площа прямокутника обчислюється за формулою \(S = a \cdot b\), де \(a\) та \(b\) - його сторони. У тебе вже є площа \(S = 540 \, \text{см}^2\) і одна сторона \(a = 12 \, \text{см}\).

Знайдемо іншу сторону прямокутника, використовуючи формулу:

\[b = \frac{S}{a}\]

Після знаходження обидвох сторін, периметр прямокутника обчислюється як:

\[P = 2a + 2b\]

Отже, \(b = \frac{540 \, \text{см}^2}{12 \, \text{см}} = 45 \, \text{см}\).

Тепер можемо знайти периметр:

\[P = 2 \times 12 \, \text{см} + 2 \times 45 \, \text{см} = 24 \, \text{см} + 90 \, \text{см} = 114 \, \text{см}\]

Отже, периметр прямокутника дорівнює \(114 \, \text{см}\).

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: viorickavoronova
Нужно срочно дам 30 балов Контрольна робота №2 Тема: Контрольний твір на тему: «Образ мужньої, сильної дiвчинки, погляд на духом життєрадісний світ, вільнолюбство в поезіях Л. Українки» Мета: удосконалювати вміння школярів писати твори на запропоновану тему; розвивати творчі здібності учнів; виховувати загальнолюдські моральні цінності. Тип уроку: урок контролю знань, умінь і навичок. Перебіг уроку 1. Організаційний момент. Забезпечення емоційної готовності учнів до уроку. II. Оголошення теми та мети уроку. III. Основний зміст уроку. Оголошення теми твору. Самостійне складання учнями плану твору. Написання учнями твору. Написання твору на чернетці. Редагування твору і переписування його начисто. i IV. Підсумок уроку. Інтерактивна вправа "Мікрофон". - Як ви оцінюєте свою роботу на уроці? роботу класу? - Що ви взяли для себе на майбутнє із сьогоднішнього уроку? V. Домашнє завдання та інструктаж до його виконання. Дописати твір​
Предмет: Английский язык, автор: glamorouswitch6