Предмет: Физика, автор: svatikdudar2011

1. Колесо потягу обертається 900 разів за хвилину, його радіус складає 40 см. Знайдіть частоту обертання колеса та швидкість з якою рухався потяг.
даю 20 балів!!!​

Ответы

Автор ответа: Honduras
2

Частота вращения по условию равна 900 оборотов в минуту,

900 об/мин = 15 об/сек = 15 Гц

Т.к. радиус колеса 40 см, то длина окружности равна:

L=2πR

L=2*3,14*40 = 251,2 см = 2,512 м

За минуту поезд проедет:

l=900*2,512 = 2260,8 м

Скорость равна 2260,8 м/мин

2260,8 м/мин = 135648 м/час = 135,648 км/ч

Ответ: 15 Гц; 135,648 км/ч.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: galinadomascenko
Предмет: Математика, автор: g02526750
Предмет: Математика, автор: veronikahrobust013
Предмет: Математика, автор: Аноним