Предмет: Физика,
автор: kirusik2000
Яка кількість теплоти потрібна для нагрівання цегли масою 4 кг від 10 до 50 °С? Питома теплоємність цегли с=880 Дж/(кг∙℃)
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
880 Дж * 4кг * ( 50-10=40 ) С = 880*4*40=140800 Дж= 140.8кДж
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: erica2077
Предмет: Литература,
автор: ruslanka2011p
Предмет: Алгебра,
автор: sjkkikjvb
Предмет: Математика,
автор: muxaw1561
Предмет: Русский язык,
автор: Danil3454