Предмет: Химия, автор: iwxowq

Обчислити масу Н2О кількістю речовини 3 моль

Ответы

Автор ответа: Polinahaskka
0

Ответ:

Дано

n(H2O) = 3 моль

Na = 6*10²³ 1/молекул

Найти

N(H2O)

N(H2O) = Na *n = 6*10²³ * 3 = 1,8 *10²⁴ молекулы

Похожие вопросы