Предмет: Химия, автор: yakaloalesha

Установіть формулу сполуки, що складається з елементів Сульфур та Оксиген, за умови, що Сульфур проявляє валентність IV.
a.
SO3
b.
S2O2
c.
S2O
d.
SO2

Розрахуйте масову частку елемента Сульфур у цій сполуці.
a.
25 %
b.
50 %
c.
33 %
d.
66 %
Розрахуйте відносну молекулярну масу цієї сполуки. А тепер оберіть відповідь, найближчу до правильної:
a.
32
b.
70
c.
65
d.
60

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
5

Відповідь:

Установіть формулу сполуки, що складається з елементів Сульфур та Оксиген, за умови, що Сульфур проявляє валентність IV.

d SO2

Розрахуйте масову частку елемента Сульфур у цій сполуці.

Mr(So2)=32+16*2=64

w(S)=32*100/100=50%

b.50 %

Розрахуйте відносну молекулярну масу цієї сполуки. А тепер оберіть відповідь, найближчу до правильної:

Mr(SO2)=32+16*2=64

c. 65

Пояснення:


borisdiana26: посіба
Похожие вопросы