Записати речення. Розставити розділові знаки. Підкреслити граматичні основи, зазначити кількість простих речень, визначити синтаксичну роль сполучних слів, сполучники обвести. Накреслити схеми, визначити вид підрядної частини. 1. Усе що не їхало з ними починало здаватись їм ворожим. 2. На нею нахлинула хвиля такого гострого болючого жалю до себе що в неї нестерпно защеміло в горлі. 3. Глибина інстинкту роду підсвідома мудрість що з'являються на допомогу людині в грізні часи коли розум холоне і не встигає усвідомити небезпеку. 4. Дивилася на нього з такою довірою з такою болючою мольбою що він замовк і не зводив з неї очей які наповнювалися сльозами. 5. Не кажи мені цього хоч коли ми вдвох. 6. Уже так положено людині що приходить час коли вивчені в давно минулому дитинстві байки й молитви виринають у пам’яті і заповняють всю її оселю де б не стояла вона. 7. Коли я молився Богу я завжди бачив на покуті портрет діда в старих срібних шатах. 8. Висипало снігу багато так що можна кататися на лижах. 9. Квіти на клумбі росли рясно ніби виглядає мамине мереживо вишите на полотні. 10. Ріс угору настільки високо що здавалося упирався в небокрай.
Даю 70 балов, помогите пожалуйста!
Ответы
Ответ:
1. Усе, що не їхало з ними, починало здаватись їм ворожим. (Означальна підрядна)
2. На неї нахлинула хвиля такого болючого жалю до себе, що в неї нестерпно защеміло в горлі. (Наслідкова підрядна)
3. Глибина інстинкту роду, підсвідома мудрість, що з'являються на допомогу людині в грізні часи, коли розум холоне і не встигає усвідомити небезпеку. (Означальна підрядна)
4. Дивилася на нього з такою довірою, з такою болючою мольбою, що він замовк і не зводив з неї очей, які наповнювалися сльозами. (Порівняльна підрядна)
5. Не кажи мені цього хоч коли ми вдвох. (Сполучник)
6. Уже так положено людині, що приходить час, коли вивчені в давно минулому дитинстві байки й молитви виринають у пам’яті і заповнюють всю її оселю, де б не стояла вона. (Часова підрядна)
7. Коли я молився Богу, я завжди бачив на покуті портрет діда в старих срібних шатах. (Часова підрядна)
8. Висипало снігу багато, так що можна кататися на лижах. (Сполучник)
9. Квіти на клумбі росли рясно, ніби виглядає мамине мереживо вишите на полотні. (Порівняльна підрядна)
10. Ріс угору настільки високо, що здавалося упирався в небокрай. (Сполучник)