Предмет: Физика, автор: kostyukganna10

Визначить швидкість руху тіла по колу радіусом 10 м, якщо період обертання дорівнює 2 хвилини
ПОМОГИТЕ ПРОШУУУУ

Ответы

Автор ответа: ivankotdvk
0

Відповідь:

Дано:

R = 10 м

T = 2 хв = 120 с

Знайти:

v - ?

v = 2πR / T = 2 * 3,14 * 10 / 120 = 0,523 м/с

Відповідь: 0,523 м/с

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: kanykeimunduz
Предмет: Алгебра, автор: elenanikolaevna1705