Предмет: Математика, автор: shchudmitro

3 кг фарби для стелі коштують приблизно 250 грн. Їм необхідно придбати 9 кг фарби. Скільки буде коштувати фарба? пошагова

Ответы

Автор ответа: illautkinov
1

Ответ:

750 грн

Пошаговое объяснение:

3×250=750

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: karolina2347