Предмет: Математика,
автор: shchudmitro
3 кг фарби для стелі коштують приблизно 250 грн. Їм необхідно придбати 9 кг фарби. Скільки буде коштувати фарба? пошагова
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
750 грн
Пошаговое объяснение:
3×250=750
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: tehno71110
Предмет: Физика,
автор: karolina2347
Предмет: Українська література,
автор: evelina02072010
Предмет: Физика,
автор: aminafadzayeva95
Предмет: Литература,
автор: adelekim2007