Предмет: Химия, автор: urduhanovaamina1

До розчину масою 50 грам з масовою часткою кальцію хлориду 40% додали аргентуму нітрат у надлишку. Обчисліть масу утвореного осаду, якщо відносний вихід осаду становить 86%.

Прошу написати повний розв'язок, яким він повинен бути у зошиті(дано, знайти...). Буває, що рівняння тут спотворюються, тому можна прикріпити фото або скрін. Бути безмежно вдячна!

Ответы

Автор ответа: sumyfa
1

Дано:

m(розчину) = 50 г

C(CaCl2) = 40%

Знайти:

m(осад)

Розв'язання:

1. m(CaCl2) = m(розчину) * C(CaCl2) = 50 г * 0,4 = 20 г

2. m(осад) = m(CaCl2) * Mr(CaCl2) = 20 г * 111 г/моль = 2220 мг

3. m(осад) = 2220 мг * 0,86 = 1903 мг

Відповідь:

m(осад) = 1903 мг

```

Объяснение:

P.s. зробіть відповідь найкращою будь ласка


urduhanovaamina1: дякую! а хіба не треба в дано зазначати, що відносний вихід осаду становить 86%?
sumyfa: ой, моя помилка. Дякую що відмітили
urduhanovaamina1: ще одне: 2220*0,86=1909,2. ви написали, що 1903. Чи це якісь хімічні підрахунки? :D
Похожие вопросы