Предмет: Физика,
автор: lucdenus
6. (2 бали) Потяг рухався із середньою швидкістю 40 м/с. Скільки часу тривала подорож між двома містами, якщо відстань між ними 624 км? а) 1 год 34 хв; б) 4,2 год; в) 4 год 20 хв; г) 15,6 год.
СРОЧНО дам 50 балів
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь: В) 4 год 20 хв
Пояснення:
1. 40*3600/1000=144(км/ч)
2. 624/144=4.33(год) ≈ 4.20
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Zzz1092
Предмет: Русский язык,
автор: colponrivizorova
Предмет: Литература,
автор: annamarcenuk34
Предмет: Математика,
автор: tatyanagud1968
Предмет: География,
автор: dramaturg569