Предмет: Физика,
автор: qckkjfb48n
Якщо на тіло діє сила 20 Н, а прискорення тіла 4 м/с², то яка маса тіла? а) 0,8 кг; б) 5 кг; в) 80 кг; г) 24 кг.
Ответы
Автор ответа:
0
F=ma M=20H:4=5 кг
варіант б
варіант б
Автор ответа:
1
Ответ:
5кг
Объяснение:
Дано:
F=20H
a=4м/с²
=========
m-?
F=ma=>
m=F/a=20/4=5кг
Похожие вопросы