Предмет: Физика, автор: uraspavlo

Поможіть будь ласка так само до понеділка всім на перед дякую
визначте індукцію магнітного поля провідника довжиною 105 см якщо під час проходження силу струму яка рівна 2 ампера виконалась робота 12дж при цьому провідник пермістився на 8см,провідник розміщенний під кутом 45° до силових ліній

Ответы

Автор ответа: vladstasuk2012
1

Ответ:

Дані:

- Довжина провідника l = 105 см;

- Сила струму I = 2 А;

- Виконана робота W = 12 Дж;  

- Переміщення провідника s = 8 см;

- Кут α між провідником та силовими лініями = 45°.

Використаємо формулу:

W = Blsinα

де:

W - робота, що виконана магнітним полем (Дж);

B - індукція магнітного поля (Тл);

l - довжина ділянки руху в магнітному полі (м);

s - переміщення провідника вздовж ділянки (м);  

α - кут між напрямком провідника та силовими лініями (рад).

Підставляємо числові дані:

12 Дж = B × 1.05 × 0.08 × sin45°

B = 0.2 Тл

Відповідь: індукція магнітного поля дорівнює 0.2 Тл.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Физкультура и спорт, автор: staskonikita139
Предмет: Литература, автор: angelinaaaaangel9876