Предмет: Физика,
автор: vogorodnik374
5. Бензин міститься в посудині, розміри якої: довжина 75 см, ширина - 50 см, висота - 40 см. Яка енергія виділиться внаслідок повного згоряння бензину? Густина — 710 кг/м³, питома теплота згоряння- 46 МДж/кг.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Виконуємо кроки розрахунку:
1) Об'єм посудини V = довжина x ширина x висота = 75 x 50 x 40 = 150 000 см3
2) Переводимо об'єм у м3: V = 150 000/1000 = 150 м3
3) Рахуємо масу бензину за формулою:
m = густина x об'єм
m = 710 кг/м3 x 150 м3 = 106 500 кг
4) Рахуємо енергію, що виділиться при повному згорянні за формулою:
Q = маса x питома теплота згоряння
Q = 106 500 кг x 46 МДж/кг = 4 898 000 МДж = 4,898 ГДж
Отже, енергія, що виділиться внаслідок повного згоряння бензину в даній посудині, становитиме 4,898 ГДж.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: mi1wa
Предмет: Математика,
автор: islomgongini
Предмет: Математика,
автор: prosthui
Предмет: МХК,
автор: anshupriya45789