Предмет: Музыка, автор: alicelilicat7557

допоможіть, будь ласка, даю 30 балів​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: sutnikangelina377
1

Ответ:

Людвіг ван Бетховен — один із найвидатніших композиторів у світовій музичній культурі. Його творчість охоплює період між класицизмом і романтизмом, і є вершиною еволюції класичної музики.

Бетховен народився в Бонні, Німеччина, у 1770 році. Він почав займатися музикою з раннього віку, і вже у 12 років став концертним піаністом. У 1792 році Бетховен переїхав до Відня, де продовжив навчання у Йозефа Гайдна.

У 1798 році Бетховен почав втрачати слух. Ця трагічна подія призвела до значних змін у його творчості. Бетховен став писати більш масштабні та драматичні твори, які відображали його внутрішній світ і душевні переживання.

Творчість Бетховена мала величезний вплив на розвиток світової музики. Його твори виконувалися і виконуваються у всьому світі, і продовжують надихати композиторів, музикантів і любителів музики.

Автор ответа: cmoholhohol
2

Людвіг ван Бетховен

⠀Бетховен був німецьким композитором і піаністом, який жив з 1770 по 1827 рік. Його багато хто вважає одним із найвидатніших композиторів в історії західної класичної музики.

⠀Бетховен народився в Бонні, Німеччина, і почав свою музичну кар'єру як вундеркінд. Він навчався у кількох видатних музикантів свого часу, включаючи Йозефа Гайдна та Йоганна Непомука Гуммеля.

⠀Музика Бетховена відома своєю емоційною інтенсивністю та інноваційним використанням форми та структури. Він особливо відомий своїми дев'ятьма симфоніями, які вважаються одними з найбільших творів класичної музики, коли-небудь написаних. Інші відомі роботи включають його фортепіанні сонати, струнні квартети та оперу «Фіделіо».

⠀Життя Бетховена було відзначене особистими труднощами, включно з його поступовою втратою слуху, яка почалася наприкінці двадцяти років і зрештою залишила його повністю глухим. Незважаючи на це, він продовжував складати деякі зі своїх найвідоміших творів, у тому числі свою Дев’яту симфонію, яка містить знамениту хорову обстановку поеми Фрідріха Шиллера «Ода до радості».

⠀Спадщина Бетховена мала глибокий вплив на розвиток західної класичної музики.

Його інноваційний підхід до форми та структури проклав шлях для пізніших композиторів, таких як Брамс і Малер, а його емоційна насиченість і експресивна сила продовжують надихати музикантів і слухачів сьогодні.

Приложения:

darinatop549: Спс
cmoholhohol: (⁠Ӧ⁠v⁠Ӧ⁠。⁠)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: joldonovamilana
Предмет: Українська мова, автор: bogdanatiop
4 . Безособове речення, у якому присудок виражено безособовим дієсловом, є в рядку А В епіцентр подій і надій нас добою поставлено. Б А в садах стільки слив дозріло! В Чому так затишно мені під жовтим соняхом заграви? Г Захурделило, засніжило надворі. 5. Називного речения НЕМАЄ в рядку А Необорима бистрина, днів миготіння пелюсткове. Б Будинок в стилі бароко, світло гратчастих вікон. В У повітрі ні руху. Г Шум акацій, посьолок і гони.... 6. Укажіть текст, що містить односкладні називні речення. А Без чистоти творити трудно. Без творчості нема життя. Б Прихмарило. Пізня пора. В До ночі визоріло. Йдеться на мороз. Г Росте дитина в сні, а геній після смерті. 7. Тире вжито в неповному реченні в рядку А Високий дуб, по-українськи нелинь, святе письмо, по-їхньому - Коран. Б Ми - джини в закоркованих пляшках. В Було на світі плем'я інки. Г Вже їх земля копалини й копальні, залізні кігті шахт у глибину. 8 . Порівняльного звороту НЕМАЄ в реченні (окремі розділові знаки пропущено) А І як торік виходить на планер художниця руденька осінь рання. Б І я як святиню люблю тебе ніжно, пропахле любистком і хлібом село. В Він простягає назустріч скрипці свої чомусь білі немов крила руки і радіε. Г Зорі нахиляються все нижче і нижче, а згодом немов зливаються у велике сяйво.​
Предмет: Математика, автор: TahmiMi