Предмет: Физика,
автор: Milkkkkkaaaaaaaa
ДАЮ 40 Б❗️
Визначте, яку масу кам’яного вугілля треба спалити, щоб нагріти 10 т чавуну від 10° С до температури 1010 ° С в печі, ККД якої 20%.
(З дано, системою СІ та розвʼязанням)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 1т
Объяснение:
Дано:
m=10т=10000кг
t1=10°C
t2=1010°C
η=20%=0,2
q=2,7*10⁷Дж/кг
с=540Дж/кг°С
----------------------
m1-?
Теплота на нагрев чугуна:
Q1=c*m*(t2-t1)
Теплота от сгоревшего каменного угля, которая пошла на нагрев чугуна, равна:
Q2=q*m1*η
Q1=Q2
Значит:
c*m*(t2-t1)=q*m1*η
Отсюда:
m1=c*m*(t2-t1)/(q*η)=540*10000*(1010-10)/(2,7*10⁷*0,2)=1000кг=1т
Milkkkkkaaaaaaaa:
Дякую !)
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: fufufugu
Предмет: Литература,
автор: petrigaanastasia
Предмет: Русский язык,
автор: rohich1241ok
Предмет: Математика,
автор: vladimertarasos094
Предмет: Обществознание,
автор: vorobeva56529