Предмет: Физика,
автор: Milkkkkkaaaaaaaa
З дано та розв’язання ❗️
Скільки води можна нагріти від 200 С до 600С, якщо на її нагрівання пішла половина енергії, отриманої в результаті спалювання 40г кам’яного вугілля?
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
6,43кг
Объяснение:
Дано:
t1=20°C
t2=60°C
с=4200Дж/кг°С
m2=40г=0,04кг
q=27*10⁶Дж/кг
===============
m1-?
cm1(t2-t1)=qm2=>
m1=(qm2)/(c(t2-t1))=
=(27*10⁶*0,04)/(4200(60-20))=
=6,43кг
Milkkkkkaaaaaaaa:
1Manka1 не могли б вы помочь мне еще с задание последнее в профиле.
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: cherkavi16
Предмет: История,
автор: nadezdanikiporeckurg
Предмет: Математика,
автор: foornuasst
Предмет: Английский язык,
автор: antoskinaanastasia93
Предмет: Математика,
автор: svetasot80