Предмет: Химия,
автор: 15125102
СРОЧНО ПОМОГАЙТЕ ОЛИМПИАДА ИДЁТ!
Яка кількість йонів Mg2+ міститься в 0,03 моль сполуки Mg(PO4)2
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Mg(PO4)2 - це складна сполука, яка складається з двох йонів Mg2+ і двох йонів PO43-.
Кількість йонів Mg2+ в 0,03 моль сполуки Mg(PO4)2 дорівнює кількості речовини цієї сполуки, помноженій на стехіометричний коефіцієнт йонів Mg2+:
n(Mg2+) = n(Mg(PO4)2) * 2
n(Mg2+) = 0,03 моль * 2 = 0,06 моль
Отже, в 0,03 моль сполуки Mg(PO4)2 міститься 0,06 моль йонів Mg2+.
Кількість йонів Mg2+ можна також визначити, розділивши масу сполуки на молярну масу сполуки і множачи отримане значення на стехіометричний коефіцієнт йонів Mg2+:
n(Mg2+) = m(Mg(PO4)2) / M(Mg(PO4)2) * 2
n(Mg2+) = 0,03 моль * 263,88 г/моль * 2 = 0,06 моль
Обидва методи дають однаковий результат.
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: saneevasvtlana
Предмет: Английский язык,
автор: umka4041
Предмет: Русский язык,
автор: enegulhodzalieva
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: ostrovskayadasha