Предмет: Физика,
автор: ilonabenderska18
середня кінетична енергія поступального руху молекул газу в балоні дорівнює 4,14 * 10²¹ Дж. чому дорівнює температура газу в цьому балоні
Срочно
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:За основним рівнянням молекулярно-кінетичної теорії, середня кінетична енергія поступального руху молекул ідеального газу дорівнює:
E_k = 3/2 * k_B * T
де:
E_k - середня кінетична енергія поступального руху молекул газу, Дж;
k_B - стала Больцмана, 1,38064852 * 10^-23 Дж/К;
T - температура газу, К.
Підставивши в це рівняння відоме значення середньої кінетичної енергії, отримаємо:
4,14 * 10^21 Дж = 3/2 * 1,38064852 * 10^-23 Дж/К * T
T = (4,14 * 10^21 Дж) / (3/2 * 1,38064852 * 10^-23 Дж/К)
T = 5,44 * 10^3 К
Отже, температура газу в балоні дорівнює 5,44 * 10^3 К.
Відповідь: 5,44 * 10^3 К
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: alisasolo
Предмет: История,
автор: gixig
Предмет: Русский язык,
автор: niftaliyevagulnara
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: elenaveresagina841
Предмет: Физика,
автор: maksim161220