Предмет: Физика,
автор: cheesehappy118
СРОЧНО!!
Звуковий сигнал, відбившись від перешкоди, повернувся назад до джерела через 5 секунд після його випускання. Яка відстань від джерела до перешкоди, якщо швидкість звуку в повітрі 340 м/с?
Ответы
Автор ответа:
4
дано:
t=5 секунд
v= 340 м/с
s=?
2s=v*t
s=1/2*v*t
s=1/2*340*5=170*5=850
[s]=м/с*с=м
відповідь: 850м
t=5 секунд
v= 340 м/с
s=?
2s=v*t
s=1/2*v*t
s=1/2*340*5=170*5=850
[s]=м/с*с=м
відповідь: 850м
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: cat460188
Предмет: История,
автор: shugailooksanka
Предмет: Литература,
автор: Fgfhcgjvhkbjlnk
Предмет: Русский язык,
автор: ayazhanpvl2010
Предмет: Математика,
автор: Аноним