Предмет: Физика,
автор: Аноним
РЕШИТЕ ЗАДАЧУ ДАЮ 100 БАЛЛОВ
Санчата з хлопчиком, загальна маса яких становить 45 кг, починають з'їжджати з точки А гірки заввишки Н = 10 м з гладенькою поверхнею. Після досягнення підніжжя (точка В) санчата почали гальмувати на жорсткій горизонтальній поверхні. Визначте коефіцієнт тертя цієї поверхні, якщо відомо, що хлопчик проїхав 3,5 с до повної зупинки (точка С).
Приложения:
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
m = 45 кг
Н = 10 м
t = 3,5 с
μ = ?
кинетическая энергия у подножья равна потенциальной на горке
Ep = Ek
m*g*H = m*V^2 / 2
V = √(2*g*H) = √(2*10*10) = = 14 м/с
Найдем ускорение торможения
IaI = V / t = 14/3.5 = 4 м/с^2
сила трения
Fтр = INI*μ = m*g*μ
Fтр = m*a
отсюда коэффициент трения
m*g*μ = m*a
μ = a/g = 4 / 10 = 0.4
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: tsuhiikutsu
Предмет: Алгебра,
автор: mike81
Предмет: Литература,
автор: dimanechaev1609
Предмет: Биология,
автор: adelinalol17
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: marina020278