Предмет: Физика,
автор: nikitabolshak08
Космічна ракета при старті з поверхні Землі рухається вертикально з прискоренням 20 м / с2. Знайти вагу льотчика-космонавта в кабіні, якщо його маса 90 кг.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
ответ на скрине
Приложения:

Автор ответа:
1
Ответ:
дано m=90 кг а=20 м/с2 g=10 м/с2 P-?
оскільки прискорення спрямоване нагору то P=m•g+m•a=m•(g+a)=90•30=2700H
Відповідь Р = 2700H
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: rrbb88888
Предмет: География,
автор: xan27
Предмет: Английский язык,
автор: sasha678744
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним