допоможіть будь ласка

Ответы
Ответ:
**Завдання 1**
Відповідь:
* Щодня офіс споживає 800 * 9 = 7200 ват.
* Після заміни на енергозберігальні прилади споживання становитиме 800 * 0,7 = 560 ват.
* Отже, протягом дня можна заощадити 7200 - 560 = 6640 ват.
* За 5 робочих днів можна заощадити 6640 * 5 = 33200 ват.
**Відповідь:** 33200 ват
**Завдання 2**
Відповідь:
* Зараз в Україні середня вартість 1 кВт⋅год електроенергії становить 2,80 грн.
* Отже, протягом дня можна заощадити 2,80 * 6640 = 18592 грн.
* За 5 робочих днів можна заощадити 18592 * 5 = 92960 грн.
**Відповідь:** 92960 грн
Ответ:
Розв'язання
1) Скільки ват протягом тижня (5 робочих днів) можна заощадити, використовуючи
енергозберігальні прилади?
1
) 80097200 (ват) споживають щодоби,
2) 7200536000 (ват) споживають за 5 робочих днів,
3 ) 800-800-0,3 = 560 (ват) споживають щогодини енергозберігаючі прилади,
4) 56095040 (ват) споживають щодоби енергозберігаючі прилади,
5 ) 5040525200 (ват) споживають за 5 робочих днів енергозберігаючі прилади;
Відповідь: 10800 ват.
6) 2600025200 = 10800 (ват) можна заощадити протягом 5 робочих днів.
2) Проектна діяльність. Дізнайся, скільки коштує 1 кВт год (1 кВт = 1000 Вт). Обчисли, скільки грошей можна заощадити протягом цих 5 днів, використовуючи
енергозберігальні прилади. Нехай 1 кВт 1 год коштує 2 грн.
Розв'язання
10800 Bar 10,8 Б
210,8 21,6 (грн) можна заощадити.
Відповідь: 21,6 грн.