твір-роздум на тему "об'єднаймось,брати мої" (Т.Г.Шевченко)
Ответы
Ответ:
"Об'єднаймось, брати мої" - це заклик до єдності, солідарності і взаємодопомоги. Ці слова Тараса Шевченка надзвичайно актуальні й сьогодні. У світі, де нерідко відбуваються конфлікти, боротьба за владу і ресурси, дуже важливо пам'ятати про те, що ми всі - брати й сестри.
Об'єднуючись, ми можемо досягти багато. Спільними зусиллями ми здатні подолати будь-які перешкоди, вирішити складні проблеми і покращити світ навколо нас. Взаємодопомога і підтримка одне одного - ось що робить нас сильними.
Також важливо пам'ятати, що об'єднання не означає втрату індивідуальності. Кожна людина унікальна й має свої сильні сторони, але коли ми об'єднуємося, ми стаємо непереможними.
Тож нехай кожен з нас запам'ятає слова Тараса Шевченка і завжди прагне до єдності, підтримки та взаємодопомоги. Об'єднаймось, брати мої, і разом зробимо світ кращим місцем для життя!
Зараз в Україні дуже складне політичне становище. Перед владою по- стало питання, чи має Україна ввійти до Євросоюзу. Українці розділились на два табори. Одна частина прагне входу держави до ЄС, інша – навпаки. Вони почали між собою «війну»: будують барикади, влаштовують бійки, захоплюють адміністративні будівлі. Але чи правильно, що єдиний український народ розділився? Чи не мають українці боротися разом за краще майбутнє Батьківщини?
На долю українського народу випало чимало випробувань. Весь час існували різні причини, які заважали нашому народу об’єднатися в єдине ціле.
Особливо тяжко довелося українцям за часів кріпацтва. Проблеми, які тоді існували, дуже турбували геніального митця Тараса Григоровича Шевченка. У своїх творах він усіляко відображав життя поневоленого народу. Поет і на засланні продовжував засуджувати самодержавно-кріпосницький лад та поневолення уярмлених Москвою народів.
Свою політичну актуальність донині зберіг заклик Шевченка до згоди й братерства українського й польського народів у вірші «Полякам». У поезії «У Бога за дверима лежала сокира» в алегоричних образах поет відтворив тяжку долю поневоленого казахського народу. У поемі «Єретик» Тарас Шевченко закликає облишити ворожнечу і «очі розкрити»; мріяв про той час, коли «брат з братом» обіймуться і заговорять один до одного словами «тихої любові».
Ми повинні завжди пам’ятати, який тернистий шлях пройшов український народ, щоб віковічні мрії про волю й незалежність держави збулися. Ми не повинні ворогувати між собою.Український народ має об’єднатися, бо разом ми зможемо подолати будь-які труднощі, які випадуть на нашу долю.