Предмет: Химия,
автор: gudkov2007tay
Напишіть стислу відповідь
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
С4Н10 Бутан
Пояснення:
Дано
w(C)=0.8276 м.д.
D пов. (СхНy) = 2
Знайти
CxHy-?
Рішення
Овоз (СхНу) = M (CxHy) / M (пов.)
M(CxHy)=29*2=58 г/моль
w(C)=Ar(C) *x/Mr(CxHy)
x = 0.8276 * 58/12 = 4
w(H)=1-0.8276=0.1724
w(H)=Ar(H)*y/M(CxHy)
y=0.1724*58/1=10
С4Н10 Бутан
Объяснение:
Сори как коротко не знаю написала целый ответ
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: vanyok11
Предмет: Химия,
автор: rugalanbrey2009
Предмет: Физика,
автор: katya6560
Предмет: Физика,
автор: KirBur
Предмет: Русский язык,
автор: ainagul7503