Предмет: Физика,
автор: kseniakodenko24
скільки потрібно спалити природного газу щоб розплавити 5 кг алюмінію що має температуру 60° c якщо на плавлення витрачається 70% теплоти що виділяється при згорянні газу
СРОЧНО, ДЯКУЮЮЮЮ
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
mа = 5кг
t1= 60°C
t2= 660°C
са = 920Дж/кг°С
λa = 390000Дж/кг
Найти: Q
Решение:
1) Qнагр= 920×5×(660-60) = 2760000Дж
Qпл = λа×m = 390000×5 = 1950000Дж
Q = 2760000+1950000 = 4710000Дж = 4.71МДж
kseniakodenko24:
потрібна відповідь у кг..
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: pavlichenkotata2508
Предмет: История,
автор: vladik228021vl
Предмет: Химия,
автор: pilipenkovicka2015
Предмет: Русский язык,
автор: asimaibrajmova