Предмет: Физика, автор: Rnkep

За якої температури середня кінетична енергія молекули ідеального газу дорівнює 2*10^(-20) Дж?

Ответы

Автор ответа: annapatlachuk611
1

Ответ:

Середня кінетична енергія поступального руху молекули: <ε> = (3/2) * k * T.

Звідси:

T = 2 * <ε> / (3 * k)

T = 2 * 2 * 10-20 / (3 * 1,38 * 10-23) = 966 K

Автор ответа: maksimqq89
0
температура приблизно 362K.

Rnkep: а какое решение?
Похожие вопросы