Предмет: Химия,
автор: ndx5mhf8jh
обчислити масу технічного фенолу , що містить 6% домішок , що прореагував з натрій гідросидом масою 4 г
ДАЮ 380 БАЛОВ ФАСТОММ
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
C6H5OH + NaOH –› H2O + C6H5ONa
відношення — 1:1
Mr(NaOH)=40 г
Mr(C6H5OH)=94 г
n(NaOH)=4/40=0.1 моль
n(NaOH):n(C6H5OH)=1:1
m(C6H5OH)=0.1×94=9.4 г/моль
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: oleksandra11565656
Предмет: Математика,
автор: farhatkyzynarmin
Предмет: Химия,
автор: kudliza06
Предмет: Биология,
автор: 341121
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним