Скласти міні твір на тему «яка з вивчених тем мені найбільш запамʼяталася» 6 клас (ОЧЕНЬ СРОЧНО ДАМ 80 БАЛЛОВ)
Ответы
Кожне літо, наче чарівниця, розкриває свої обійми для нових вражень. Замість шкільних партий відкриваються шляхи до пригод і невідомого. Мандруючи в гори чи відвідуючи мальовничі міста, я відчуваю, як дні наповнюються кольорами та незабутніми миттєвостями.
Кожен вечір на березі моря чи біля вогнища – це історія, яку ти сам твориш, і кожен новий день – це нездійснені мрії, які стають реальністю. Літо – це час для нових друзів, незабутніх сміхів і щасливих митей.
Тема "Пригоди влітку" навчила мене цінувати кожен момент, надихатися простими речами та шукати красу в навколишньому світі. Це той час року, коли найважливіше – це не мета подорожі, а сама дорога, її запахи, звуки та емоції.
Таким чином, тема "Пригоди влітку" залишає в серці найтепліші спогади та надихає на нові враження. Літо – це не лише пора року, це стан душі, який запам'ятовується на все життя.
**Спільноти землеробів і скотарів на українських землях**
Українські землі були заселені людьми ще в глибоку давнину. Перші поселення тут виникли в епоху мезоліту (10-6 тисячоліття до н.е.). Згодом, в епоху неоліту (6-3 тисячоліття до н.е.), люди навчилися вирощувати хліб і одомашнили тварин. Це призвело до розвитку землеробства і скотарства, а також до утворення перших людських спільнот.
Спільноти землеробів і скотарів були досить різноманітними. Вони відрізнялися за розміром, складом населення, способом життя і культурою. Однак, усі вони мали спільні риси.
Основним заняттям людей у цих спільнотах було землеробство. Вони вирощували пшеницю, ячмінь, просо, горох, бобові та інші культури. Також люди займалися скотарством, розводили худобу, свиней, овець і коней.
Спільноти землеробів і скотарів були патріархальними. Вони складалися з родин, які були пов'язані між собою кровними та шлюбними зв'язками. Головою спільноти був старійшина, який керував її справами.
Спільноти землеробів і скотарів жили в невеликих поселеннях, які складалися з декількох десятків або сотень будинків. Будинки були дерев'яними, зрубними. Житла були розташовані близько один до одного, утворюючи невеликі вулиці.
Спільноти землеробів і скотарів мали свою власну культуру. Вони поклонялися природі, а також мали власні міфи та легенди. Люди цих спільнот були дуже працьовитими і створювали красиві речі з глини, дерева та інших матеріалів.
На українських землях спільноти землеробів і скотарів існували протягом багатьох століть. Вони були основою для розвитку української культури та суспільства.
Тобто, 12/7 = 312/238 = 2,583.
6/34 = 126/238 = 0,534.
Відповідь: 12/7 більший за 6/34 у 2,583 рази.
Або, якщо спростити, то 12/7 більший за 6/34 у 5 разів.