Предмет: Другие предметы,
автор: masapilipenko31
(з кортким записом (Дано) та повним розв`язком.)
Учень, катаючись на каруселі, яка робить 12 обертів за 2 хв, сидить на відстані 6 м від осі обертання каруселі. Визначте період обертання та лінійну швидкість руху хлопця. БУДЬ-ЛАСКА!!!
Ответы
Автор ответа:
2
Дано:
12обертів за 2 хв
r - 6 м
Розв'язок:
T=Час/Кількість обертів
T=120с/12=10с
v=2*pi*r/T
v=2*pi*6/10=6pi/5≈37.7м/с
Відповідь: v≈37.7м/с
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: wiwowok
Предмет: Английский язык,
автор: azusagawasakuto02
Предмет: Алгебра,
автор: zavinskan2000
Предмет: Математика,
автор: Non123344