Предмет: Химия, автор: dashamorgun2006

Скільки грамів ферум (III) гідроксиду розклали при нагріванні якщо в результаті реакції добули 2,04г ферум (III) оксиду, що складає 95% від теоритично можливого​ СРОЧНО!!!!

Ответы

Автор ответа: matviyegorov
1

Ответ:

Маса ферум (III) гідроксиду становить 2,04 г.

Объяснение:

Для вирішення цього завдання використаємо співвідношення між масою речовини, що розкладається, і масою утвореної продукту реакції.

За умовою, маса ферум (III) оксиду дорівнює 2,04 г, що становить 95% від теоретично можливої маси. Тому теоретично можлива маса ферум (III) оксиду буде:

Теоретична маса ферум (III) оксиду = (2,04 г) / (0,95) = 2,15 г

За реакцією, 1 моль ферум (III) гідроксиду розкладається на 1 моль ферум (III) оксиду. Тому молярні маси цих речовин є однаковими.

Молярна маса ферум (III) гідроксиду = молярна маса ферум (III) оксиду = 2,15 г/моль

Тепер, щоб знайти масу ферум (III) гідроксиду, яку ми розклали, ми можемо використати співвідношення:

Маса ферум (III) гідроксиду = Маса ферум (III) оксиду = 2,04 г

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: yaroslavavovnyanko
Предмет: Алгебра, автор: brainlyvpomosch