Предмет: Українська мова, автор: vorobevakata949

Діти рано ставали дорослими. Поруч із детячими розвагами впевнино крокувало справжнє житя насичене працею і турботами. Пятирічне дівча колесало меншого братика. Хлопчик був завз’ятим чиредником його могли віддати в науку до майстра. Трохи пізьніше хлопя подавалося на заробітки. Зароблені гроші зрозуміло йшли на користь сім’ї. Та ось юнак голив бороду залишаючи вуса як ознаку козацтва. Батько мав право зазначити Син мій та розум в нього свій. З цього віку хлопець вважався парубком. На парубоцькі громади накладалися обов’язки допомога старим і немічним впорядкуваня самітних могил прикрашання перед святами храму. Парубоцтво певний рубіж у житті юнака. “Не той козак що на коні а той що під конем” - говорили запорожці. Вони мали на увазі що тільки в біді випробовуєця характер молодого воїна. Юнак не міг стати січовиком неподолавши човном Дніпровські пороги. Невмілого й вередливого відправляли додому


люди помогите с диктантом пожалуйста ​

Ответы

Автор ответа: vovaparhomchyk30
2

Ответ:

Діти рано ставали дорослими. Поруч із дитячими розвагами впевнено крокувало справжнє життя, насичене працею і турботами. П'ятирічне дівча колесало меншого братика. Хлопчик був завзятим чиредником, його могли віддати в науку до майстра. Трошки пізніше хлопчак подавався на заробітки. Зароблені гроші, зрозуміло, йшли на користь сім'ї. Та ось юнак голив бороду, залишаючи вуса як ознаку козацтва. Батько мав право зазначити: "Син мій та розум в нього свій". З цього віку хлопець вважався парубком.

На парубоцькі громади накладалися обов'язки допомоги старим і немічним, впорядкування самітних могил, прикрашання перед святами храму. Парубоцтво було певним рубежем у житті юнака. "Не той козак, що на коні, а той, що під конем", - говорили запорожці. Вони мали на увазі, що тільки в біді випробовувалося характер молодого воїна.

Юнак не міг стати січовиком, неподолавши човном Дніпровські пороги. Невмілого й вередливого відправляли додому.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: rostikpyps201