Предмет: Химия, автор: ovchinnikovleva

Порівняйте якісний та кількісний склад бора оксиду та бора фториду
ДАЮ 100 Балів

Ответы

Автор ответа: TwinkDimon
0

Відповідь:

Бор оксид (B2O3) та бор фторид (BF3) мають різний якісний та кількісний склад. Бор оксид містить бор та кисень, тоді як бор фторид містить бор та фтор. Кількісний склад сполук також різний. Молярна маса B2O3 дорівнює 69,62 г/моль, тоді як молярна маса BF3 дорівнює 67,81 г/моль. Бор оксид має питому масу 2,46 г/см³, тоді як бор фторид має питому масу 1,55 г/см³. Бор оксид є твердою сполукою, яка має високу температуру плавлення (450 °C) та високу температуру кипіння (1860 °C). Бор фторид є газоподібною сполукою, яка має температуру плавлення -126,8 °C та температуру кипіння -100,3 °C

Пояснення:

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

B2O3 - оксид бору

Якісний склад: Бор, Оксиген

Кількісний склад: 2 атоми Бору, 3 атоми Оксигену

BF3 - фторид бора

Якісний склад: Бор, Флуор

Кількісний склад: 1 атом Бору, 3 атоми Флуору

Речовини мають різну кількість атомів Бору.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: irikwz
Треба установити відповідність!!!
Тестові завдання Установіть відповідність між реченням та його характеристикою. 1. Якщо не можна вітер змалювати, прозорий вітер на ясному тлі, змалюй дуби, могутні і крислаті, котрі од вітру гнуться до землі (Л. Костенко). 2. Якби не сім'я й не робота, то я 6 цілісіньке літо днював і ночував з вудкою (О. Аврамчук). 3. Тарас рвонувся так сильно, що обшивка від сорочки геть відірвалась (А. Чайковський). 4. Зачарований світ за вікном проступає з нічного туману, мов подвір'я зробилося дном Океану (М. Руденко). 5. Думкою за любими словами вона ішла туди, куди ішли вони (М. Бажан). 6. Ніколи не соромся запитувати те, чого не знаєш (Народна творчість). 7. Приїхав Павло, як жито квітувало (3 тв. О. Аврамчука). 8. Любив я ті дні, коли вдома в нас збиралися гості (С. Васильченко). 9. Від тих гараздів Максим мусив тікати, хоч як тяжко приходилося кидати свою хату, рідного батька й сестру (А. Чайковський). 10. Хліб село збирає, щоб ми у щасті і в добрі жили (Д. Кононенко). 11. Теплий туман слався по полю і поливав балку по самі вінця, так що дерева потопали в ньому (М. Коцюбинський). 12. Івась був кмітливий хлопець, адже він виростав серед буйної сонячної багатої української природи, серед широких степів (А. Чайковський).
А. Складнопідрядне речення з підрядним з'ясувальним. Б. Складнопідрядне речення з підрядним означальним. В. Складнопідрядне речення з підрядним часу. Г. Складнопідрядне речення з підрядним місця. Г. Складнопідрядне речення з підрядним причини. Д. Складнопідрядне речення з підрядним умови. Е. Складнопідрядне речення з підрядним мети. Є. Складнопідрядне речення з підрядним способу дії і ступеня. Ж. Складнопідрядне речення з підрядним порівняльним. 3. Складнопідрядне речення кількома підрядними. И. Складнопідрядне речення з підрядним допустовим. І. Складнопідрядне речення з підрядним наслідковим.
Предмет: Немецкий язык, автор: DARIA212100
Предмет: Математика, автор: togzanbolat6