Предмет: Физика,
автор: sasahoxal2017
Повз нерухомого спостерігача за 10 с пройшло 20 гребнів хвилі.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
якщо треба найти частоту то v(ню)=2
Объяснение:
дано
t=10
N=20
v-?
v=N/t v=20/10=2Гц
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: sof231012
Предмет: Химия,
автор: sonabalasova7
Предмет: Литература,
автор: alexkk120812
Предмет: Математика,
автор: gabdollovamalika
Предмет: Математика,
автор: mozg2932