Предмет: Физика,
автор: turnatana1975
кажан посилає ультразвуковий сигнал вперед в напрямку гілки дерева й отримує його відлуння через 0,02 с
1. На якій відстані від гілки кажан отримав цей сигнал? Швидкість звуку 340 м/с, швидкість кажана 10 м/с.
2. Одразу після отримання відлуння кажан посилає новий сигнал, і так кожного наступного разу, не змінюючи напрямку свого польоту. Знайдіть загальну відстань, яку пролетять ультразвукові сигнали між кажаном і гілкою, доки відстань від кажана до гілки не зменшиться до 1 м, і кажан не поверне в бік.
Будь ласка допоможіть!!!
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
1.4м
Объяснение:
1. Знайдемо відстань, на якій кажан отримав ультразвуковий сигнал:
\[ \text{Відстань} = \frac{340 \, \text{м/с} \times 0.02 \, \text{с}}{2} = 3.4 \, \text{м} \]
Отже, відстань від гілки, на якій кажан отримав сигнал, дорівнює 3.4 метра.
2. Знайдемо загальну відстань, яку пролетять ультразвукові сигнали:
\[ \text{Загальна відстань} = 1 \, \text{м} + 2 \times (10 \, \text{м/с} \times 0.02 \, \text{с}) = 1.4 \, \text{м} \]
Отже, загальна відстань, яку пролетять ультразвукові сигнали, доки відстань до гілки не стане 1 метр, дорівнює 1.4 метра.
evastovbun:
Чо тут написано? можно лудше об'снениє?
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: apelsin49
Предмет: Українська література,
автор: baranpeta499
Предмет: Биология,
автор: shadchneva2007
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: lgqb
Предмет: Математика,
автор: zaytsevam10