Предмет: Физика,
автор: innakakaj
Допоможіть!!! Терміново!!! З поясненнями потрібно!!!
Визначте потужність двигуна автомобіля, якщо витрати бензину становлять 40 л на 100 км шляху за умови, що середня швидкість руху дорівнює 54 км/год. ККД двигуна — 38 %.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 74464,8Вт
Объяснение:
Дано:
V=40л=0,04м³
ρ=710кг/м³
S=100км=100000м
V=54км/ч=15м/с
η=38%=0,38
q=46000000Дж/кг
-----------------------------
N-?
Мощность - это работа в единицу времени:
N=A/t
η=А/Q
Q=q*ρ*V
Отсюда:
А=q*ρ*V*η
t=S/V
Тогда:
N=q*ρ*V*η*V/S=46000000*710*0,04*0,38*15/100000=74464,8Вт
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: a02411509
Предмет: Українська мова,
автор: ftc58m5yny
Предмет: Литература,
автор: sachabos2008
Предмет: История,
автор: dldodpdpdpdprp