Предмет: Физика, автор: joker5321

Терміново даю 100 балів
В мережу змінного струму з частотою 50 Гц ввімкнули
послідовно резистор опором 2 Ом, котушку індуктивністю 50 мГн і
конденсатор ємністю 25 мкФ. Визначити повний опір кола.

Ответы

Автор ответа: dilarolimahunova
0

Ответ:

Результат

Щоб знайти повний опір кола змінного струму, потрібно скласти комплексні (імпеданси) опору резистора, котушки індуктивності та конденсатора, а потім їх підсумувати.

1. Опір резистора (R): R = 2 Ом.

2. Імпеданс котушки індуктивності (XL): XL = 2πfL, де f - частота (50 Гц), L - індуктивність (50 мГн або 0.05 Гн). XL = 2π*50*0.05 ≈ 15.7 Ом.

3. Імпеданс конденсатора (XC): XC = 1 / (2πfC), де C - ємність (25 мкФ або 0.000025 Ф). XC = 1 / (2π*50*0.000025) ≈ 127.3 Ом.

Тепер знайдемо повний імпеданс кола:

Z = R + (XL - XC) = 2 + (15.7 - 127.3) ≈ -109.6 Ом.

Повний опір кола змінного струму складає близько 109.6 Ом.

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: Аноним