Предмет: Физика, автор: nazarenka999

Обчисліть енергію магнітного поля котушки індуктивністю 30 мГн, якщо в ній протікає струм силою 0,6 А.

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

L = 30 мГн = 0,03 Гн

І = 0,6А

Найти: W - ?

W = (LI²)/2 = 0,03 * 0,6²/2 = 0,0054 Дж = 5,4 мДж

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: rahateldana753
Предмет: Английский язык, автор: nursaasakirbek27