Предмет: Физика,
автор: tiktokdrawlllloppk
Воду якої маси можна нагріти на 46 °C за рахунок повного згоряння 10,5 г бензину? Питома теплоємність води 4200 Дж/кг°С, питома теплота згоряння бензину 46 МДж/кг. Відповідь
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
2,5кг
Объяснение:
Дано:
∆t=46°C
m1=10,5г=0,0105кг
q=46*10⁶Дж/кг
c=4200Дж/кг°С
==============
m2-?
Q1=Q2
qm1=cm2∆t=>
m2=(qm1)/(c∆t)=
=(46*10⁶*0,0105)/(4200*46)=
=2,5кг
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: crissexi01
Предмет: Биология,
автор: koptevaanna39
Предмет: Английский язык,
автор: muratdanial41
Предмет: Алгебра,
автор: viktoriakrivko0
Предмет: Литература,
автор: erkebekovanatsuko