Предмет: Химия, автор: irakasiyanenko271

Терміново допоможіть!
Даю 50 балів

Приложения:

Ответы

Автор ответа: gepdkqoej
0

Ответ:

Завдання: Реактиви та обладнання: калійна селітра (KNO3), лимонна кислота (C HgOz), сiрка, вода, спиртiвка, сірники, склянки, скляні палички, металеві ложечки для спалювання речовин, ступка з товкачиком, лабораторний штатив. З правилами Т.Б. ознайомлен... Властивості ми переглядали на минулому уроці. Хід роботи.

I. Накреслити таблицю за зразком (с.94) і вписати ті речовини, які записані в реактивах BI.

Для початку, ми накреслимо таблицю згідно зразку на сторінці 94. У стовпчику "Речовини" ми внесемо назви речовин, які згадуються у реактивах BI. Це будуть калійна селітра (KNO3), лимонна кислота (C HgOz), сiрка, вода, спиртiвка.

II. Зазначити в таблиці:

1. Будову кожної речовини.

Під "будовою речовини" ми розуміємо хімічні склад та структуру цієї речовини. На основі інформації про кожну речовину, ми зможемо описати їх будову у відповідному рядку таблиці. Наприклад, калійна селітра (KNO3) складається з атомів калію (K), азоту (N) та кисню (O). Лимонна кислота (C HgOz) містить атоми вуглецю (C), ртуті (Hg) і кисню (O). Сірка складається з атомів сірки (S), вода - з атомів водню (H) та кисню (O). Спиртівка складається зі спирту та води.

2. Тип хімічного зв'язку.

В кожному хімічному сполуці тип зв'язку між атомами може бути визначений на основі будови речовини та його складу. Наприклад, калійна селітра (KNO3) має іонно-молекулярний зв'язок, оскільки вона складається з катіонів калію (K+) і аніонів нітрату (NO3-). Лимонна кислота (C HgOz) має координаційний зв'язок, оскільки ртуть (Hg) утворює комплекс з молекулою лимонної кислоти (C HgOz). Сірка є молекулою, тому має молекулярний зв'язок. Вода має водневі зв'язки.

3. Фізичні властивості:

а) агрегатний стан,

б) колір,

в) характер часточок,

г) розчинність у воді,

д) здатність до подрібнення (KNO3 - сіль),

е) здатність до плавлення за помірної температури.

Ми дослідимо ці фізичні властивості для кожної речовини відповідно до таблиці. Наприклад, калійна селітра (KNO3) у твердому стані є білою кристалічною речовиною, у якій часточки мають регулярну форму. Калійна селітра також добре розчиняється у воді, має здатність до подрібнення та плавиться при помірній температурі.

Висновок:

Завершуючи нашу роботу, ми вивчили реактиви та обладнання, намалювали таблицю з речовинами та докладно описали кожну з них. Ми також дослідили хімічні властивості речовин, такі як будова, тип хімічного зв'язку, агрегатний стан, колір, характер часточок, розчинність у воді, здатність до подрібнення та плавлення.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: D12Dash